Наливайченко рассказал, как Украине избавиться от офшоров

18.05.2018 426 0

Скажу вам, що необхідно зробити, щоб раз и назавжди позбавитися офшорів: не тільки ухвалити у Верховній Раді закон про деофшорізацію і заборону використання офшорів людьми у владі. Але це також є дуже важливо.

Про це заявив лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко на телеканалі ZIK.

Для України необхідно раз і назавжди підписати міжнародні документи, які вже давно підготовлені та ухвалені Сполученими Штатами, Великобританією, Францією та всіма іншими цивілізованими країнами, навіть сусідньою з нами Туреччиною, про викриття всіх офшорів, всіх власників, а головне повернення вкраденого з офшорів до країн, з яких викрадено гроші. І я, як президент, якнайперше ініціюватиму це рішення.

До цього часу, єдиним президентом, який не підписав ці документи, є Порошенко, і єдина країна, яка не повертає вкрадене, це, нажаль, Україна.

 

VOX POPULI — Валентин Наливайченко

Друзі, дивіться VOX POPULI з Bogdan Mashay. Гість: Валентин Наливайченко, голова Служби безпеки України (2006-2010, 2014-2015 рр.).Голосуйте за наступних учасників: https://zik.ua/voxpopuli/34731Дивіться попередні випуски: http://zik.ua/voxpopuli/archive #Телеканал_ZIK #VOX_POPULI

Posted by Телеканал ZIK on Thursday, May 17, 2018

 

Читайте также: